Zaznacz stronę

Nasze realizacje

To miesce, gdzie staramy się pokazać niektóre z naszych zleceń. Mamy nadzieję, że odda ono różnorodność i stopień trudności tych prac, pokazując jednocześnie czego możesz od nas oczekiwać. Miłego oglądania 🙂

na gorące lato

Klimatyzacja w bloku

Kolejna nasza realizacja. Klimatyzacja w mieszkaniu o pow 40m2.

Klimatyzator typu split o mocy 2,5Kw. Jednostka zewnętrzna została zamontowana na balkonie. Mieszkanie w ciągu 10 min zostało schłodzone do przyjemnej temperatury. Rewelacyjne rozwiązanie na upalne dni. Klient zadowolony wiec i My z czystym sumieniem polecamy to rozwiązanie. Konkurencyjna cena i profesjonalny montaż. Istnieje możliwość chłodzenia każdego pomieszczenia osobno oraz ich ogrzewania, a sterujemy smartfonem.

modernizacje

Wymiana instalacji grzewczej

A to praca w Nowosielcach. Polegała na częściowej wymianie instalacji ogrzewania z wymianą kotła węglowego na kondensacyjny kocioł gazowy firmy Wolf oraz montaż kolektorów słonecznych i zasobnika.

kanalizacja na Olchowcach

Przyłącz kanalizacyjny

Kolejna realizacja, to ponownie Olchowe w Sanoku. Budowa nowego przyłącza kanalizacyjnego. Usługa obejmowała wykonanie projektu, dostarczenie materiałów, uslugę koparko-ładowarką, wykonanie instalacji. Mimo niesprzyjającej pogody zlecenie zrealizowane w calości. 

pokonujemy przeszkody

Wpięcie do wodociągu

A to prace na Olchowcach. Tym razem wpięcie się w istniejący wodociąg oraz doprowadzenie drogi dojazdowej, w której byly wykonywane, prace do pierwotnego stanu. Oczywiście posiłkowaliśmy się zaprzyjaźnioną firmą TokSan z Sanoka, która w tym zleceniu świadczyła uslugi koparkami oraz samochodem.

Zapraszamy skontaktuj się z nami

nie masz czasu? dzwoń

668 990 818

masz czas? pisz śmiało

kontakt@instalacje.sanok.pl